Ahmediye Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

AHMEDİYE SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Üsküdar 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Ahmediye mahallesindeki tüm yerlere rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Ahmediye ' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Ahmediye mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Ahmediye pis su tesisatı montajı ve tamiri, Ahmediye temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Ahmediye soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Ahmediye sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Ahmediye musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Ahmediye duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Ahmediye bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Ahmediye atık su tamiri, Ahmediye su deposu montajı ve tamiri, Ahmediye yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Acıbadem gider tesisatı, borusu döşeme.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE SU TESİSATI SERVİSİ

Ahmediye Sıcak su tesisatı, Ahmediye Soğuk su tesisatı, Ahmediye musluklara sıcak su çekimi, Ahmediye tuvalete sıcak su çekimi, Ahmediye balkona su tesisatı çekimi, Ahmediye bahçeye su tesisatı çekimi.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Ahmediye klozet tesisatı montajı, Ahmediye klozet tıkanıklığı açma, Ahmediye klozet montajı, Ahmediye klozet iç takım değişimi, Ahmediye klozet iç takım arızası, Ahmediye klozet rezervuar tamiri, Ahmediye klozet ara musluk montajı, Ahmediye klozet rezervuar montajı.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Ahmediye lavabo tesisatı, Ahmediye lavabo montajı, Ahmediye lavabo tıkanıklığı açma, Ahmediye lavabo musluk montajı, Ahmediye lavabo pis su boru montajı, Ahmediye lavabo temiz su boru montajı, Ahmediye lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Ahmediye kalorifer tesisatı montajı, Ahmediye kalorifer petek radyatör montajı, Ahmediye kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Ahmediye termostatik vana montajı, Ahmediye kalorifer petek radyatör yıkama, Ahmediye petek temizliği, Ahmediye radyatör temizliği, Ahmediye kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Ahmediye duşakabin tıkanık açma, Ahmediye duşakabin tesisatı, Ahmediye küvet tıkanıklık açma, Ahmediye küvet tesisatı.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Ahmediye tuvalet tıkanıklığı açma, Ahmediye lavabo tıkanıklığı açma, Ahmediye klozet tıkanıklığı açma, Ahmediye bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Ahmediye görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Ahmediye kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE AMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Ahmediye bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Ahmediye bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Ahmediye bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Ahmediye bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Ahmediye bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Ahmediye bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Ahmediye bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Ahmediye bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Ahmediye bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Ahmediye bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Ahmediye boru su kaçak sızıntı tespiti, Ahmediye boru su kaçak sızıntı onarımı, Ahmediye pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Ahmediye kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Ahmediye bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Ahmediye kameralı su kaçak tespiti, Ahmediye robotla su kaçak tespiti, Ahmediye termal kameralı su kaçak tespiti, Ahmediye su sızıntısı tespiti.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Ahmediye tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Ahmediye tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Ahmediye alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Ahmediye radyatör tıkanıklığı açma, Ahmediye tesisat tıkanıklığı açma, Ahmediye radyatör tamiri, Ahmediye radyatör bakımı, Ahmediye ilaçla petek radyatör temizleme, Ahmediye petek temizleme.

Acıbadem sıhhi tesisatAHMEDİYE ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Ahmediye kombi tesisatı, Ahmediye şofben - şohpen- tesisatı, Ahmediye termosifon tesisatı, Ahmediye duvar tipi fankoil tesisatı, Ahmediye duvar tipi fankoil montajı, Ahmediye güneş enerjisi sistemleri tesisatı.