Küçüksu Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

KÜÇÜKSU SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Küçükçamlıca 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Küçüksu mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Küçüksu' da su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Küçüksu mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Küçüksu pis su tesisatı montajı ve tamiri, Küçüksu temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Küçüksu soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Küçüksu sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Küçüksu musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Küçüksu duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Küçüksu bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Küçüksu atık su tamiri, Küçüksu su deposu montajı ve tamiri, Küçüksu yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Küçüksu gider tesisatı, borusu döşeme.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU SU TESİSATI SERVİSİ

Küçüksu Sıcak su tesisatı, Küçüksu Soğuk su tesisatı, Küçüksu musluklara sıcak su çekimi, Küçüksu tuvalete sıcak su çekimi, Küçüksu balkona su tesisatı çekimi, Küçüksu bahçeye su tesisatı çekimi.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Küçüksu klozet tesisatı montajı, Küçüksu klozet tıkanıklığı açma, Küçüksu klozet montajı, Küçüksu klozet iç takım değişimi, Küçüksu klozet iç takım arızası, Küçüksu klozet rezervuar tamiri, Küçüksu klozet ara musluk montajı, Küçüksu klozet rezervuar montajı.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Küçüksu lavabo tesisatı, Küçüksu lavabo montajı, Küçüksu lavabo tıkanıklığı açma, Küçüksu lavabo musluk montajı, Küçüksu lavabo pis su boru montajı, Küçüksu lavabo temiz su boru montajı, Küçüksu lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Küçüksu kalorifer tesisatı montajı, Küçüksu kalorifer petek radyatör montajı, Küçüksu kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Küçüksu termostatik vana montajı, Küçüksu kalorifer petek radyatör yıkama, Küçüksu petek temizliği, Küçüksu radyatör temizliği, Küçüksu kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Küçüksu duşakabin tıkanık açma, Küçüksu duşakabin tesisatı, Küçüksu küvet tıkanıklık açma, Küçüksu küvet tesisatı.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Küçüksu tuvalet tıkanıklığı açma, Küçüksu lavabo tıkanıklığı açma, Küçüksu klozet tıkanıklığı açma, Küçüksu bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Küçüksu görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Küçüksu kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Küçüksu bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Küçüksu bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Küçüksu bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Küçüksu bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Küçüksu bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Küçüksu bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Küçüksu bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Küçüksu bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Küçüksu bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Küçüksu bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Küçüksu boru su kaçak sızıntı tespiti, Küçüksu boru su kaçak sızıntı onarımı, Küçüksu pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Küçüksu kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Küçüksu bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Küçüksu kameralı su kaçak tespiti, Küçüksu robotla su kaçak tespiti, Küçüksu termal kameralı su kaçak tespiti, Küçüksu su sızıntısı tespiti.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Küçüksu tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Küçüksu tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Küçüksu alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Küçüksu radyatör tıkanıklığı açma, Küçüksu tesisat tıkanıklığı açma, Küçüksu radyatör tamiri, Küçüksu radyatör bakımı, Küçüksu ilaçla petek radyatör temizleme, Küçüksu petek temizleme.

Küçüksu sıhhi tesisatKÜÇÜKSU ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Küçüksu kombi tesisatı, Küçüksu şofben - şohpen- tesisatı, Küçüksu termosifon tesisatı, Küçüksu duvar tipi fankoil tesisatı, Küçüksu duvar tipi fankoil montajı, Küçüksu güneş enerjisi sistemleri tesisatı.