Sultantepe Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

SULTANTEPE SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Sultantepe 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Sultantepe mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Sultantepe' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Sultantepe mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Sultantepe pis su tesisatı montajı ve tamiri, Sultantepe temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Sultantepe soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Sultantepe sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Sultantepe musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Sultantepe duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Sultantepe bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Sultantepe atık su tamiri, Sultantepe su deposu montajı ve tamiri, Sultantepe yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Sultantepe gider tesisatı, borusu döşeme.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE SU TESİSATI SERVİSİ

Sultantepe Sıcak su tesisatı, Sultantepe Soğuk su tesisatı, Sultantepe musluklara sıcak su çekimi, Sultantepe tuvalete sıcak su çekimi, Sultantepe balkona su tesisatı çekimi, Sultantepe bahçeye su tesisatı çekimi.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Sultantepe klozet tesisatı montajı, Sultantepe klozet tıkanıklığı açma, Sultantepe klozet montajı, Sultantepe klozet iç takım değişimi, Sultantepe klozet iç takım arızası, Sultantepe klozet rezervuar tamiri, Sultantepe klozet ara musluk montajı, Sultantepe klozet rezervuar montajı.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Sultantepe lavabo tesisatı, Sultantepe lavabo montajı, Sultantepe lavabo tıkanıklığı açma, Sultantepe lavabo musluk montajı, Sultantepe lavabo pis su boru montajı, Sultantepe lavabo temiz su boru montajı, Sultantepe lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Sultantepe kalorifer tesisatı montajı, Sultantepe kalorifer petek radyatör montajı, Sultantepe kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Sultantepe termostatik vana montajı, Sultantepe kalorifer petek radyatör yıkama, Sultantepe petek temizliği, Sultantepe radyatör temizliği, Sultantepe kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Sultantepe duşakabin tıkanık açma, Sultantepe duşakabin tesisatı, Sultantepe küvet tıkanıklık açma, Sultantepe küvet tesisatı.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Sultantepe tuvalet tıkanıklığı açma, Sultantepe lavabo tıkanıklığı açma, Sultantepe klozet tıkanıklığı açma, Sultantepe bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Sultantepe görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Sultantepe kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Sultantepe bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Sultantepe bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Sultantepe bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Sultantepe bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Sultantepe bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Sultantepe bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Sultantepe bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Sultantepe bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Sultantepe bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Sultantepe bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Sultantepe boru su kaçak sızıntı tespiti, Sultantepe boru su kaçak sızıntı onarımı, Sultantepe pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Sultantepe kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Sultantepe bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Sultantepe kameralı su kaçak tespiti, Sultantepe robotla su kaçak tespiti, Sultantepe termal kameralı su kaçak tespiti, Sultantepe su sızıntısı tespiti.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Sultantepe tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Sultantepe tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Sultantepe alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Sultantepe radyatör tıkanıklığı açma, Sultantepe tesisat tıkanıklığı açma, Sultantepe radyatör tamiri, Sultantepe radyatör bakımı, Sultantepe ilaçla petek radyatör temizleme, Sultantepe petek temizleme.

Sultantepe sıhhi tesisatSULTANTEPE ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Sultantepe kombi tesisatı, Sultantepe şofben - şohpen- tesisatı, Sultantepe termosifon tesisatı, Sultantepe duvar tipi fankoil tesisatı, Sultantepe duvar tipi fankoil montajı, Sultantepe güneş enerjisi sistemleri tesisatı.