Cumhuriyet Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

CUMHURİYET SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Cumhuriyet 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Cumhuriyet mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Cumhuriyet ' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Cumhuriyet mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Cumhuriyet pis su tesisatı montajı ve tamiri, Cumhuriyet temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Cumhuriyet soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Cumhuriyet sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Cumhuriyet musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Cumhuriyet duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Cumhuriyet bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Cumhuriyet atık su tamiri, Cumhuriyet su deposu montajı ve tamiri, Cumhuriyet yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Cumhuriyet gider tesisatı, borusu döşeme.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET SU TESİSATI SERVİSİ

Cumhuriyet Sıcak su tesisatı, Cumhuriyet Soğuk su tesisatı, Cumhuriyet musluklara sıcak su çekimi, Cumhuriyet tuvalete sıcak su çekimi, Cumhuriyet balkona su tesisatı çekimi, Cumhuriyet bahçeye su tesisatı çekimi.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Cumhuriyet klozet tesisatı montajı, Cumhuriyet klozet tıkanıklığı açma, Cumhuriyet klozet montajı, Cumhuriyet klozet iç takım değişimi, Cumhuriyet klozet iç takım arızası, Cumhuriyet klozet rezervuar tamiri, Cumhuriyet klozet ara musluk montajı, Cumhuriyet klozet rezervuar montajı.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Cumhuriyet lavabo tesisatı, Cumhuriyet lavabo montajı, Cumhuriyet lavabo tıkanıklığı açma, Cumhuriyet lavabo musluk montajı, Cumhuriyet lavabo pis su boru montajı, Cumhuriyet lavabo temiz su boru montajı, Cumhuriyet lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Cumhuriyet kalorifer tesisatı montajı, Cumhuriyet kalorifer petek radyatör montajı, Cumhuriyet kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Cumhuriyet termostatik vana montajı, Cumhuriyet kalorifer petek radyatör yıkama, Cumhuriyet petek temizliği, Cumhuriyet radyatör temizliği, Cumhuriyet kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Cumhuriyet duşakabin tıkanık açma, Cumhuriyet duşakabin tesisatı, Cumhuriyet küvet tıkanıklık açma, Cumhuriyet küvet tesisatı.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Cumhuriyet tuvalet tıkanıklığı açma, Cumhuriyet lavabo tıkanıklığı açma, Cumhuriyet klozet tıkanıklığı açma, Cumhuriyet bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Cumhuriyet görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Cumhuriyet kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET AMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Cumhuriyet bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Cumhuriyet boru su kaçak sızıntı tespiti, Cumhuriyet boru su kaçak sızıntı onarımı, Cumhuriyet pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Cumhuriyet kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Cumhuriyet bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Cumhuriyet kameralı su kaçak tespiti, Cumhuriyet robotla su kaçak tespiti, Cumhuriyet termal kameralı su kaçak tespiti, Cumhuriyet su sızıntısı tespiti.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Cumhuriyet tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Cumhuriyet tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Cumhuriyet alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Cumhuriyet radyatör tıkanıklığı açma, Cumhuriyet tesisat tıkanıklığı açma, Cumhuriyet radyatör tamiri, Cumhuriyet radyatör bakımı, Cumhuriyet ilaçla petek radyatör temizleme, Cumhuriyet petek temizleme.

Cumhuriyet sıhhi tesisatCUMHURİYET ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Cumhuriyet kombi tesisatı, Cumhuriyet şofben - şohpen- tesisatı, Cumhuriyet termosifon tesisatı, Cumhuriyet duvar tipi fankoil tesisatı, Cumhuriyet duvar tipi fankoil montajı, Cumhuriyet güneş enerjisi sistemleri tesisatı.