Zeynep Kamil Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

ZEYNEP KAMİL SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Yavuztürk 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Zeynep Kamil mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Zeynep Kamil' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Zeynep Kamil mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Zeynep Kamil pis su tesisatı montajı ve tamiri, Zeynep Kamil temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Zeynep Kamil soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Zeynep Kamil sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Zeynep Kamil musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Zeynep Kamil duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Zeynep Kamil bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Zeynep Kamil atık su tamiri, Zeynep Kamil su deposu montajı ve tamiri, Zeynep Kamil yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Zeynep Kamil gider tesisatı, borusu döşeme.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL SU TESİSATI SERVİSİ

Zeynep Kamil Sıcak su tesisatı, Zeynep Kamil Soğuk su tesisatı, Zeynep Kamil musluklara sıcak su çekimi, Zeynep Kamil tuvalete sıcak su çekimi, Zeynep Kamil balkona su tesisatı çekimi, Zeynep Kamil bahçeye su tesisatı çekimi.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Zeynep Kamil klozet tesisatı montajı, Zeynep Kamil klozet tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil klozet montajı, Zeynep Kamil klozet iç takım değişimi, Zeynep Kamil klozet iç takım arızası, Zeynep Kamil klozet rezervuar tamiri, Zeynep Kamil klozet ara musluk montajı, Zeynep Kamil klozet rezervuar montajı.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Zeynep Kamil lavabo tesisatı, Zeynep Kamil lavabo montajı, Zeynep Kamil lavabo tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil lavabo musluk montajı, Zeynep Kamil lavabo pis su boru montajı, Zeynep Kamil lavabo temiz su boru montajı, Zeynep Kamil lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Zeynep Kamil kalorifer tesisatı montajı, Zeynep Kamil kalorifer petek radyatör montajı, Zeynep Kamil kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Zeynep Kamil termostatik vana montajı, Zeynep Kamil kalorifer petek radyatör yıkama, Zeynep Kamil petek temizliği, Zeynep Kamil radyatör temizliği, Zeynep Kamil kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Zeynep Kamil duşakabin tıkanık açma, Zeynep Kamil duşakabin tesisatı, Zeynep Kamil küvet tıkanıklık açma, Zeynep Kamil küvet tesisatı.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Zeynep Kamil tuvalet tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil lavabo tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil klozet tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Zeynep Kamil görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Zeynep Kamil bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Zeynep Kamil boru su kaçak sızıntı tespiti, Zeynep Kamil boru su kaçak sızıntı onarımı, Zeynep Kamil pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Zeynep Kamil kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Zeynep Kamil bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Zeynep Kamil kameralı su kaçak tespiti, Zeynep Kamil robotla su kaçak tespiti, Zeynep Kamil termal kameralı su kaçak tespiti, Zeynep Kamil su sızıntısı tespiti.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Zeynep Kamil tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Zeynep Kamil tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Zeynep Kamil radyatör tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil tesisat tıkanıklığı açma, Zeynep Kamil radyatör tamiri, Zeynep Kamil radyatör bakımı, Zeynep Kamil ilaçla petek radyatör temizleme, Zeynep Kamil petek temizleme.

Zeynep Kamil sıhhi tesisatZEYNEP KAMİL ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Zeynep Kamil kombi tesisatı, Zeynep Kamil şofben - şohpen- tesisatı, Zeynep Kamil termosifon tesisatı, Zeynep Kamil duvar tipi fankoil tesisatı, Zeynep Kamil duvar tipi fankoil montajı, Zeynep Kamil güneş enerjisi sistemleri tesisatı.