Küplüce Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

KÜPLÜCE SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Küçükçamlıca 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Küplüce mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Küplüce' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Küplüce mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Küplüce pis su tesisatı montajı ve tamiri, Küplüce temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Küplüce soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Küplüce sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Küplüce musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Küplüce duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Küplüce bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Küplüce atık su tamiri, Küplüce su deposu montajı ve tamiri, Küplüce yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Küplüce gider tesisatı, borusu döşeme.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE SU TESİSATI SERVİSİ

Küplüce Sıcak su tesisatı, Küplüce Soğuk su tesisatı, Küplüce musluklara sıcak su çekimi, Küplüce tuvalete sıcak su çekimi, Küplüce balkona su tesisatı çekimi, Küplüce bahçeye su tesisatı çekimi.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Küplüce klozet tesisatı montajı, Küplüce klozet tıkanıklığı açma, Küplüce klozet montajı, Küplüce klozet iç takım değişimi, Küplüce klozet iç takım arızası, Küplüce klozet rezervuar tamiri, Küplüce klozet ara musluk montajı, Küplüce klozet rezervuar montajı.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Küplüce lavabo tesisatı, Küplüce lavabo montajı, Küplüce lavabo tıkanıklığı açma, Küplüce lavabo musluk montajı, Küplüce lavabo pis su boru montajı, Küplüce lavabo temiz su boru montajı, Küplüce lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Küplüce kalorifer tesisatı montajı, Küplüce kalorifer petek radyatör montajı, Küplüce kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Küplüce termostatik vana montajı, Küplüce kalorifer petek radyatör yıkama, Küplüce petek temizliği, Küplüce radyatör temizliği, Küplüce kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Küplüce duşakabin tıkanık açma, Küplüce duşakabin tesisatı, Küplüce küvet tıkanıklık açma, Küplüce küvet tesisatı.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Küplüce tuvalet tıkanıklığı açma, Küplüce lavabo tıkanıklığı açma, Küplüce klozet tıkanıklığı açma, Küplüce bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Küplüce görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Küplüce kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Küplüce bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Küplüce bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Küplüce bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Küplüce bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Küplüce bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Küplüce bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Küplüce bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Küplüce bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Küplüce bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Küplüce bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Küplüce boru su kaçak sızıntı tespiti, Küplüce boru su kaçak sızıntı onarımı, Küplüce pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Küplüce kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Küplüce bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Küplüce kameralı su kaçak tespiti, Küplüce robotla su kaçak tespiti, Küplüce termal kameralı su kaçak tespiti, Küplüce su sızıntısı tespiti.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Küplüce tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Küplüce tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Küplüce alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Küplüce radyatör tıkanıklığı açma, Küplüce tesisat tıkanıklığı açma, Küplüce radyatör tamiri, Küplüce radyatör bakımı, Küplüce ilaçla petek radyatör temizleme, Küplüce petek temizleme.

Küplüce sıhhi tesisatKÜPLÜCE ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Küplüce kombi tesisatı, Küplüce şofben - şohpen- tesisatı, Küplüce termosifon tesisatı, Küplüce duvar tipi fankoil tesisatı, Küplüce duvar tipi fankoil montajı, Küplüce güneş enerjisi sistemleri tesisatı.