Salacak Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

SALACAK SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Salacak 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Salacak mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Salacak' da su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Salacak mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Salacak sıhhi tesisatSALACAK SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Salacak pis su tesisatı montajı ve tamiri, Salacak temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Salacak soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Salacak sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Salacak musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Salacak duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Salacak bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Salacak atık su tamiri, Salacak su deposu montajı ve tamiri, Salacak yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Salacak gider tesisatı, borusu döşeme.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK SU TESİSATI SERVİSİ

Salacak Sıcak su tesisatı, Salacak Soğuk su tesisatı, Salacak musluklara sıcak su çekimi, Salacak tuvalete sıcak su çekimi, Salacak balkona su tesisatı çekimi, Salacak bahçeye su tesisatı çekimi.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Salacak klozet tesisatı montajı, Salacak klozet tıkanıklığı açma, Salacak klozet montajı, Salacak klozet iç takım değişimi, Salacak klozet iç takım arızası, Salacak klozet rezervuar tamiri, Salacak klozet ara musluk montajı, Salacak klozet rezervuar montajı.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Salacak lavabo tesisatı, Salacak lavabo montajı, Salacak lavabo tıkanıklığı açma, Salacak lavabo musluk montajı, Salacak lavabo pis su boru montajı, Salacak lavabo temiz su boru montajı, Salacak lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Salacak kalorifer tesisatı montajı, Salacak kalorifer petek radyatör montajı, Salacak kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Salacak termostatik vana montajı, Salacak kalorifer petek radyatör yıkama, Salacak petek temizliği, Salacak radyatör temizliği, Salacak kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Salacak duşakabin tıkanık açma, Salacak duşakabin tesisatı, Salacak küvet tıkanıklık açma, Salacak küvet tesisatı.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Salacak tuvalet tıkanıklığı açma, Salacak lavabo tıkanıklığı açma, Salacak klozet tıkanıklığı açma, Salacak bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Salacak görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Salacak kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Salacak bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Salacak bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Salacak bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Salacak bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Salacak bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Salacak bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Salacak bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Salacak bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Salacak bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Salacak bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Salacak boru su kaçak sızıntı tespiti, Salacak boru su kaçak sızıntı onarımı, Salacak pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Salacak kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Salacak bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Salacak kameralı su kaçak tespiti, Salacak robotla su kaçak tespiti, Salacak termal kameralı su kaçak tespiti, Salacak su sızıntısı tespiti.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Salacak tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Salacak tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Salacak alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Salacak radyatör tıkanıklığı açma, Salacak tesisat tıkanıklığı açma, Salacak radyatör tamiri, Salacak radyatör bakımı, Salacak ilaçla petek radyatör temizleme, Salacak petek temizleme.

Salacak sıhhi tesisatSALACAK ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Salacak kombi tesisatı, Salacak şofben - şohpen- tesisatı, Salacak termosifon tesisatı, Salacak duvar tipi fankoil tesisatı, Salacak duvar tipi fankoil montajı, Salacak güneş enerjisi sistemleri tesisatı.