Beylerbeyi Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

BEYLERBEYİ SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Üsküdar 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Beylerbeyi mahallesindeki tüm yerlere rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Beylerbeyi' nde su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Beylerbeyi mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Beylerbeyi pis su tesisatı montajı ve tamiri, Beylerbeyi temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Beylerbeyi soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Beylerbeyi sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Beylerbeyi musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Beylerbeyi duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Beylerbeyi bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Beylerbeyi atık su tamiri, Beylerbeyi su deposu montajı ve tamiri, Beylerbeyi yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Beylerbeyi gider tesisatı, borusu döşeme.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ SU TESİSATI SERVİSİ

Beylerbeyi Sıcak su tesisatı, Beylerbeyi Soğuk su tesisatı, Beylerbeyi musluklara sıcak su çekimi, Beylerbeyi tuvalete sıcak su çekimi, Beylerbeyi balkona su tesisatı çekimi, Beylerbeyi bahçeye su tesisatı çekimi.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Beylerbeyi klozet tesisatı montajı, Beylerbeyi klozet tıkanıklığı açma, Beylerbeyi klozet montajı, Beylerbeyi klozet iç takım değişimi, Beylerbeyi klozet iç takım arızası, Beylerbeyi klozet rezervuar tamiri, Beylerbeyi klozet ara musluk montajı, Beylerbeyi klozet rezervuar montajı.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Beylerbeyi lavabo tesisatı, Beylerbeyi lavabo montajı, Beylerbeyi lavabo tıkanıklığı açma, Beylerbeyi lavabo musluk montajı, Beylerbeyi lavabo pis su boru montajı, Beylerbeyi lavabo temiz su boru montajı, Beylerbeyi lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Beylerbeyi kalorifer tesisatı montajı, Beylerbeyi kalorifer petek radyatör montajı, Beylerbeyi kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Beylerbeyi termostatik vana montajı, Beylerbeyi kalorifer petek radyatör yıkama, Beylerbeyi petek temizliği, Beylerbeyi radyatör temizliği, Beylerbeyi kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Beylerbeyi duşakabin tıkanık açma, Beylerbeyi duşakabin tesisatı, Beylerbeyi küvet tıkanıklık açma, Beylerbeyi küvet tesisatı.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Beylerbeyi tuvalet tıkanıklığı açma, Beylerbeyi lavabo tıkanıklığı açma, Beylerbeyi klozet tıkanıklığı açma, Beylerbeyi bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Beylerbeyi görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Beylerbeyi kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ AMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Beylerbeyi bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Beylerbeyi boru su kaçak sızıntı tespiti, Beylerbeyi boru su kaçak sızıntı onarımı, Beylerbeyi pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Beylerbeyi kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Beylerbeyi bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Beylerbeyi kameralı su kaçak tespiti, Beylerbeyi robotla su kaçak tespiti, Beylerbeyi termal kameralı su kaçak tespiti, Beylerbeyi su sızıntısı tespiti.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Beylerbeyi tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Beylerbeyi tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Beylerbeyi alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Beylerbeyi radyatör tıkanıklığı açma, Beylerbeyi tesisat tıkanıklığı açma, Beylerbeyi radyatör tamiri, Beylerbeyi radyatör bakımı, Beylerbeyi ilaçla petek radyatör temizleme, Beylerbeyi petek temizleme.

Beylerbeyi sıhhi tesisatBEYLERBEYİ ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Beylerbeyi kombi tesisatı, Beylerbeyi şofben - şohpen- tesisatı, Beylerbeyi termosifon tesisatı, Beylerbeyi duvar tipi fankoil tesisatı, Beylerbeyi duvar tipi fankoil montajı, Beylerbeyi güneş enerjisi sistemleri tesisatı.