Küçükçamlıca Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

KÜÇÜKÇAMLICA SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Küçükçamlıca 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Küçükçamlıca mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Küçükçamlıca' da su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Küçükçamlıca mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Küçükçamlıca pis su tesisatı montajı ve tamiri, Küçükçamlıca temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Küçükçamlıca soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Küçükçamlıca sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Küçükçamlıca musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Küçükçamlıca duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Küçükçamlıca bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Küçükçamlıca atık su tamiri, Küçükçamlıca su deposu montajı ve tamiri, Küçükçamlıca yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Küçükçamlıca gider tesisatı, borusu döşeme.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA SU TESİSATI SERVİSİ

Küçükçamlıca Sıcak su tesisatı, Küçükçamlıca Soğuk su tesisatı, Küçükçamlıca musluklara sıcak su çekimi, Küçükçamlıca tuvalete sıcak su çekimi, Küçükçamlıca balkona su tesisatı çekimi, Küçükçamlıca bahçeye su tesisatı çekimi.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Küçükçamlıca klozet tesisatı montajı, Küçükçamlıca klozet tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca klozet montajı, Küçükçamlıca klozet iç takım değişimi, Küçükçamlıca klozet iç takım arızası, Küçükçamlıca klozet rezervuar tamiri, Küçükçamlıca klozet ara musluk montajı, Küçükçamlıca klozet rezervuar montajı.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Küçükçamlıca lavabo tesisatı, Küçükçamlıca lavabo montajı, Küçükçamlıca lavabo tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca lavabo musluk montajı, Küçükçamlıca lavabo pis su boru montajı, Küçükçamlıca lavabo temiz su boru montajı, Küçükçamlıca lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Küçükçamlıca kalorifer tesisatı montajı, Küçükçamlıca kalorifer petek radyatör montajı, Küçükçamlıca kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Küçükçamlıca termostatik vana montajı, Küçükçamlıca kalorifer petek radyatör yıkama, Küçükçamlıca petek temizliği, Küçükçamlıca radyatör temizliği, Küçükçamlıca kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Küçükçamlıca duşakabin tıkanık açma, Küçükçamlıca duşakabin tesisatı, Küçükçamlıca küvet tıkanıklık açma, Küçükçamlıca küvet tesisatı.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Küçükçamlıca tuvalet tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca lavabo tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca klozet tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Küçükçamlıca görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Küçükçamlıca bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Küçükçamlıca boru su kaçak sızıntı tespiti, Küçükçamlıca boru su kaçak sızıntı onarımı, Küçükçamlıca pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Küçükçamlıca kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Küçükçamlıca bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Küçükçamlıca kameralı su kaçak tespiti, Küçükçamlıca robotla su kaçak tespiti, Küçükçamlıca termal kameralı su kaçak tespiti, Küçükçamlıca su sızıntısı tespiti.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Küçükçamlıca tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Küçükçamlıca tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Küçükçamlıca radyatör tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca tesisat tıkanıklığı açma, Küçükçamlıca radyatör tamiri, Küçükçamlıca radyatör bakımı, Küçükçamlıca ilaçla petek radyatör temizleme, Küçükçamlıca petek temizleme.

Küçükçamlıca sıhhi tesisatKÜÇÜKÇAMLICA ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Küçükçamlıca kombi tesisatı, Küçükçamlıca şofben - şohpen- tesisatı, Küçükçamlıca termosifon tesisatı, Küçükçamlıca duvar tipi fankoil tesisatı, Küçükçamlıca duvar tipi fankoil montajı, Küçükçamlıca güneş enerjisi sistemleri tesisatı.