Altunizade Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

ALTUNİZADE SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Üsküdar 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Altunizade mahallesindeki tüm yerlere rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Altunizade ' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Altunizade mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Altunizade pis su tesisatı montajı ve tamiri, Altunizade temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Altunizade soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Altunizade sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Altunizade musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Altunizade duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Altunizade bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Altunizade atık su tamiri, Altunizade su deposu montajı ve tamiri, Altunizade yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Altunizade gider tesisatı, borusu döşeme.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE SU TESİSATI SERVİSİ

Altunizade Sıcak su tesisatı, Altunizade Soğuk su tesisatı, Altunizade musluklara sıcak su çekimi, Altunizade tuvalete sıcak su çekimi, Altunizade balkona su tesisatı çekimi, Altunizade bahçeye su tesisatı çekimi.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Altunizade klozet tesisatı montajı, Altunizade klozet tıkanıklığı açma, Altunizade klozet montajı, Altunizade klozet iç takım değişimi, Altunizade klozet iç takım arızası, Altunizade klozet rezervuar tamiri, Altunizade klozet ara musluk montajı, Altunizade klozet rezervuar montajı.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Altunizade lavabo tesisatı, Altunizade lavabo montajı, Altunizade lavabo tıkanıklığı açma, Altunizade lavabo musluk montajı, Altunizade lavabo pis su boru montajı, Altunizade lavabo temiz su boru montajı, Altunizade lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Altunizade kalorifer tesisatı montajı, Altunizade kalorifer petek radyatör montajı, Altunizade kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Altunizade termostatik vana montajı, Altunizade kalorifer petek radyatör yıkama, Altunizade petek temizliği, Altunizade radyatör temizliği, Altunizade kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Altunizade duşakabin tıkanık açma, Altunizade duşakabin tesisatı, Altunizade küvet tıkanıklık açma, Altunizade küvet tesisatı.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Altunizade tuvalet tıkanıklığı açma, Altunizade lavabo tıkanıklığı açma, Altunizade klozet tıkanıklığı açma, Altunizade bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Altunizade görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Altunizade kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE AMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Altunizade bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Altunizade bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Altunizade bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Altunizade bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Altunizade bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Altunizade bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Altunizade bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Altunizade bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Altunizade bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Altunizade bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Altunizade boru su kaçak sızıntı tespiti, Altunizade boru su kaçak sızıntı onarımı, Altunizade pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Altunizade kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Altunizade bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Altunizade kameralı su kaçak tespiti, Altunizade robotla su kaçak tespiti, Altunizade termal kameralı su kaçak tespiti, Altunizade su sızıntısı tespiti.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Altunizade tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Altunizade tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Altunizade alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Altunizade radyatör tıkanıklığı açma, Altunizade tesisat tıkanıklığı açma, Altunizade radyatör tamiri, Altunizade radyatör bakımı, Altunizade ilaçla petek radyatör temizleme, Altunizade petek temizleme.

Altunizade sıhhi tesisatALTUNİZADE ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Altunizade kombi tesisatı, Altunizade şofben - şohpen- tesisatı, Altunizade termosifon tesisatı, Altunizade duvar tipi fankoil tesisatı, Altunizade duvar tipi fankoil montajı, Altunizade güneş enerjisi sistemleri tesisatı.