Ünalan Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

ÜNALAN SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Sultantepe 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Ünalan mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Ünalan' da su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Ünalan mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Ünalan pis su tesisatı montajı ve tamiri, Ünalan temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Ünalan soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Ünalan sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Ünalan musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Ünalan duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Ünalan bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Ünalan atık su tamiri, Ünalan su deposu montajı ve tamiri, Ünalan yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Ünalan gider tesisatı, borusu döşeme.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN SU TESİSATI SERVİSİ

Ünalan Sıcak su tesisatı, Ünalan Soğuk su tesisatı, Ünalan musluklara sıcak su çekimi, Ünalan tuvalete sıcak su çekimi, Ünalan balkona su tesisatı çekimi, Ünalan bahçeye su tesisatı çekimi.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Ünalan klozet tesisatı montajı, Ünalan klozet tıkanıklığı açma, Ünalan klozet montajı, Ünalan klozet iç takım değişimi, Ünalan klozet iç takım arızası, Ünalan klozet rezervuar tamiri, Ünalan klozet ara musluk montajı, Ünalan klozet rezervuar montajı.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Ünalan lavabo tesisatı, Ünalan lavabo montajı, Ünalan lavabo tıkanıklığı açma, Ünalan lavabo musluk montajı, Ünalan lavabo pis su boru montajı, Ünalan lavabo temiz su boru montajı, Ünalan lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Ünalan kalorifer tesisatı montajı, Ünalan kalorifer petek radyatör montajı, Ünalan kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Ünalan termostatik vana montajı, Ünalan kalorifer petek radyatör yıkama, Ünalan petek temizliği, Ünalan radyatör temizliği, Ünalan kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Ünalan duşakabin tıkanık açma, Ünalan duşakabin tesisatı, Ünalan küvet tıkanıklık açma, Ünalan küvet tesisatı.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Ünalan tuvalet tıkanıklığı açma, Ünalan lavabo tıkanıklığı açma, Ünalan klozet tıkanıklığı açma, Ünalan bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Ünalan görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Ünalan kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Ünalan bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Ünalan bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Ünalan bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Ünalan bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Ünalan bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Ünalan bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Ünalan bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Ünalan bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Ünalan bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Ünalan bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Ünalan boru su kaçak sızıntı tespiti, Ünalan boru su kaçak sızıntı onarımı, Ünalan pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Ünalan kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Ünalan bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Ünalan kameralı su kaçak tespiti, Ünalan robotla su kaçak tespiti, Ünalan termal kameralı su kaçak tespiti, Ünalan su sızıntısı tespiti.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Ünalan tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Ünalan tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Ünalan alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Ünalan radyatör tıkanıklığı açma, Ünalan tesisat tıkanıklığı açma, Ünalan radyatör tamiri, Ünalan radyatör bakımı, Ünalan ilaçla petek radyatör temizleme, Ünalan petek temizleme.

Ünalan sıhhi tesisatÜNALAN ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Ünalan kombi tesisatı, Ünalan şofben - şohpen- tesisatı, Ünalan termosifon tesisatı, Ünalan duvar tipi fankoil tesisatı, Ünalan duvar tipi fankoil montajı, Ünalan güneş enerjisi sistemleri tesisatı.