Valideiatik Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

VALİDEİATİK SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Sultantepe 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Valideiatik mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Valideiatik' te su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Valideiatik mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Valideiatik pis su tesisatı montajı ve tamiri, Valideiatik temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Valideiatik soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Valideiatik sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Valideiatik musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Valideiatik duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Valideiatik bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Valideiatik atık su tamiri, Valideiatik su deposu montajı ve tamiri, Valideiatik yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Valideiatik gider tesisatı, borusu döşeme.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK SU TESİSATI SERVİSİ

Valideiatik Sıcak su tesisatı, Valideiatik Soğuk su tesisatı, Valideiatik musluklara sıcak su çekimi, Valideiatik tuvalete sıcak su çekimi, Valideiatik balkona su tesisatı çekimi, Valideiatik bahçeye su tesisatı çekimi.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Valideiatik klozet tesisatı montajı, Valideiatik klozet tıkanıklığı açma, Valideiatik klozet montajı, Valideiatik klozet iç takım değişimi, Valideiatik klozet iç takım arızası, Valideiatik klozet rezervuar tamiri, Valideiatik klozet ara musluk montajı, Valideiatik klozet rezervuar montajı.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Valideiatik lavabo tesisatı, Valideiatik lavabo montajı, Valideiatik lavabo tıkanıklığı açma, Valideiatik lavabo musluk montajı, Valideiatik lavabo pis su boru montajı, Valideiatik lavabo temiz su boru montajı, Valideiatik lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Valideiatik kalorifer tesisatı montajı, Valideiatik kalorifer petek radyatör montajı, Valideiatik kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Valideiatik termostatik vana montajı, Valideiatik kalorifer petek radyatör yıkama, Valideiatik petek temizliği, Valideiatik radyatör temizliği, Valideiatik kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Valideiatik duşakabin tıkanık açma, Valideiatik duşakabin tesisatı, Valideiatik küvet tıkanıklık açma, Valideiatik küvet tesisatı.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Valideiatik tuvalet tıkanıklığı açma, Valideiatik lavabo tıkanıklığı açma, Valideiatik klozet tıkanıklığı açma, Valideiatik bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Valideiatik görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Valideiatik kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Valideiatik bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Valideiatik bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Valideiatik bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Valideiatik bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Valideiatik bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Valideiatik bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Valideiatik bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Valideiatik bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Valideiatik bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Valideiatik bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Valideiatik boru su kaçak sızıntı tespiti, Valideiatik boru su kaçak sızıntı onarımı, Valideiatik pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Valideiatik kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Valideiatik bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Valideiatik kameralı su kaçak tespiti, Valideiatik robotla su kaçak tespiti, Valideiatik termal kameralı su kaçak tespiti, Valideiatik su sızıntısı tespiti.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Valideiatik tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Valideiatik tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Valideiatik alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Valideiatik radyatör tıkanıklığı açma, Valideiatik tesisat tıkanıklığı açma, Valideiatik radyatör tamiri, Valideiatik radyatör bakımı, Valideiatik ilaçla petek radyatör temizleme, Valideiatik petek temizleme.

Valideiatik sıhhi tesisatVALİDEİATİK ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Valideiatik kombi tesisatı, Valideiatik şofben - şohpen- tesisatı, Valideiatik termosifon tesisatı, Valideiatik duvar tipi fankoil tesisatı, Valideiatik duvar tipi fankoil montajı, Valideiatik güneş enerjisi sistemleri tesisatı.