Kurumsal  Kimlik

ÜSKÜDAR SU TESİSATÇISI

0535 874 28 38

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar ve mahallelerindeki alanlara rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da su tesisatı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Üsküdar pis su tesisatı montajı ve tamiri, Üsküdar temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Üsküdar soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Üsküdar sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Üsküdar musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Üsküdar duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Üsküdar bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Üsküdar atık su tamiri, Üsküdar su deposu montajı ve tamiri, Üsküdar yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Üsküdar gider tesisatı, borusu döşeme.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR SU TESİSATI SERVİSİ

Üsküdar Sıcak su tesisatı, Üsküdar Soğuk su tesisatı, Üsküdar musluklara sıcak su çekimi, Üsküdar tuvalete sıcak su çekimi, Üsküdar balkona su tesisatı çekimi, Üsküdar bahçeye su tesisatı çekimi.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Üsküdar klozet tesisatı montajı, Üsküdar klozet tıkanıklığı açma, Üsküdar klozet montajı, Üsküdar klozet iç takım değişimi, Üsküdar klozet iç takım arızası, Üsküdar klozet rezervuar tamiri, Üsküdar klozet ara musluk montajı, Üsküdar klozet rezervuar montajı.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Üsküdar lavabo tesisatı, Üsküdar lavabo montajı, Üsküdar lavabo tıkanıklığı açma, Üsküdar lavabo musluk montajı, Üsküdar lavabo pis su boru montajı, Üsküdar lavabo temiz su boru montajı, Üsküdar lavabo sifon tıkanıklığı açma.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Üsküdar kalorifer tesisatı montajı, Üsküdar kalorifer petek radyatör montajı, Üsküdar kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Üsküdar termostatik vana montajı, Üsküdar kalorifer petek radyatör yıkama, Üsküdar petek temizliği, Üsküdar radyatör temizliği, Üsküdar kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Üsküdar duşakabin tıkanık açma, Üsküdar duşakabin tesisatı, Üsküdar küvet tıkanıklık açma, Üsküdar küvet tesisatı.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Üsküdar tuvalet tıkanıklığı açma, Üsküdar lavabo tıkanıklığı açma, Üsküdar klozet tıkanıklığı açma, Üsküdar bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Üsküdar görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Üsküdar kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR AMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Üsküdar bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Üsküdar bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Üsküdar bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Üsküdar bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Üsküdar bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Üsküdar bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Üsküdar bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Üsküdar bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Üsküdar bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Üsküdar bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Üsküdar boru su kaçak sızıntı tespiti, Üsküdar boru su kaçak sızıntı onarımı, Üsküdar pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Üsküdar kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Üsküdar bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Üsküdar kameralı su kaçak tespiti, Üsküdar robotla su kaçak tespiti, Üsküdar termal kameralı su kaçak tespiti, Üsküdar su sızıntısı tespiti.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Üsküdar tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Üsküdar tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Üsküdar alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Üsküdar radyatör tıkanıklığı açma, Üsküdar tesisat tıkanıklığı açma, Üsküdar radyatör tamiri, Üsküdar radyatör bakımı, Üsküdar ilaçla petek radyatör temizleme, Üsküdar petek temizleme.

üsküdar sıhhi tesisatÜSKÜDAR ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Üsküdar kombi tesisatı, Üsküdar şofben - şohpen- tesisatı, Üsküdar termosifon tesisatı, Üsküdar duvar tipi fankoil tesisatı, Üsküdar duvar tipi fankoil montajı, Üsküdar güneş enerjisi sistemleri tesisatı.

Üsküdar 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı