Burhaniye Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

BURHANİYE SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Burhaniye 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Burhaniye mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Burhaniye' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Burhaniye mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Burhaniye pis su tesisatı montajı ve tamiri, Burhaniye temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Burhaniye soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Burhaniye sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Burhaniye musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Burhaniye duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Burhaniye bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Burhaniye atık su tamiri, Burhaniye su deposu montajı ve tamiri, Burhaniye yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Burhaniye gider tesisatı, borusu döşeme.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE SU TESİSATI SERVİSİ

Burhaniye Sıcak su tesisatı, Burhaniye Soğuk su tesisatı, Burhaniye musluklara sıcak su çekimi, Burhaniye tuvalete sıcak su çekimi, Burhaniye balkona su tesisatı çekimi, Burhaniye bahçeye su tesisatı çekimi.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Burhaniye klozet tesisatı montajı, Burhaniye klozet tıkanıklığı açma, Burhaniye klozet montajı, Burhaniye klozet iç takım değişimi, Burhaniye klozet iç takım arızası, Burhaniye klozet rezervuar tamiri, Burhaniye klozet ara musluk montajı, Burhaniye klozet rezervuar montajı.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Burhaniye lavabo tesisatı, Burhaniye lavabo montajı, Burhaniye lavabo tıkanıklığı açma, Burhaniye lavabo musluk montajı, Burhaniye lavabo pis su boru montajı, Burhaniye lavabo temiz su boru montajı, Burhaniye lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Burhaniye kalorifer tesisatı montajı, Burhaniye kalorifer petek radyatör montajı, Burhaniye kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Burhaniye termostatik vana montajı, Burhaniye kalorifer petek radyatör yıkama, Burhaniye petek temizliği, Burhaniye radyatör temizliği, Burhaniye kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Burhaniye duşakabin tıkanık açma, Burhaniye duşakabin tesisatı, Burhaniye küvet tıkanıklık açma, Burhaniye küvet tesisatı.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Burhaniye tuvalet tıkanıklığı açma, Burhaniye lavabo tıkanıklığı açma, Burhaniye klozet tıkanıklığı açma, Burhaniye bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Burhaniye görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Burhaniye kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE AMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Burhaniye bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Burhaniye bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Burhaniye bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Burhaniye bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Burhaniye bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Burhaniye bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Burhaniye bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Burhaniye bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Burhaniye bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Burhaniye bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Burhaniye boru su kaçak sızıntı tespiti, Burhaniye boru su kaçak sızıntı onarımı, Burhaniye pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Burhaniye kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Burhaniye bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Burhaniye kameralı su kaçak tespiti, Burhaniye robotla su kaçak tespiti, Burhaniye termal kameralı su kaçak tespiti, Burhaniye su sızıntısı tespiti.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Burhaniye tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Burhaniye tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Burhaniye alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Burhaniye radyatör tıkanıklığı açma, Burhaniye tesisat tıkanıklığı açma, Burhaniye radyatör tamiri, Burhaniye radyatör bakımı, Burhaniye ilaçla petek radyatör temizleme, Burhaniye petek temizleme.

Burhaniye sıhhi tesisatBURHANİYE ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Burhaniye kombi tesisatı, Burhaniye şofben - şohpen- tesisatı, Burhaniye termosifon tesisatı, Burhaniye duvar tipi fankoil tesisatı, Burhaniye duvar tipi fankoil montajı, Burhaniye güneş enerjisi sistemleri tesisatı.