Ferah Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

FERAH SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Üsküdar 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Ferah mahallesindeki tüm yerlere rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Ferah' ta su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Ferah mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Ferah sıhhi tesisatFERAH SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Ferah pis su tesisatı montajı ve tamiri, Ferah temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Ferah soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Ferah sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Ferah musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Ferah duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Ferah bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Ferah atık su tamiri, Ferah su deposu montajı ve tamiri, Ferah yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Ferah gider tesisatı, borusu döşeme.

Ferah sıhhi tesisatFERAH SU TESİSATI SERVİSİ

Ferah Sıcak su tesisatı, Ferah Soğuk su tesisatı, Ferah musluklara sıcak su çekimi, Ferah tuvalete sıcak su çekimi, Ferah balkona su tesisatı çekimi, Ferah bahçeye su tesisatı çekimi.

Ferah sıhhi tesisatFERAH KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Ferah klozet tesisatı montajı, Ferah klozet tıkanıklığı açma, Ferah klozet montajı, Ferah klozet iç takım değişimi, Ferah klozet iç takım arızası, Ferah klozet rezervuar tamiri, Ferah klozet ara musluk montajı, Ferah klozet rezervuar montajı.

Ferah sıhhi tesisatFERAH LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Ferah lavabo tesisatı, Ferah lavabo montajı, Ferah lavabo tıkanıklığı açma, Ferah lavabo musluk montajı, Ferah lavabo pis su boru montajı, Ferah lavabo temiz su boru montajı, Ferah lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Ferah sıhhi tesisatFERAH KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Ferah kalorifer tesisatı montajı, Ferah kalorifer petek radyatör montajı, Ferah kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Ferah termostatik vana montajı, Ferah kalorifer petek radyatör yıkama, Ferah petek temizliği, Ferah radyatör temizliği, Ferah kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Ferah sıhhi tesisatFERAH DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Ferah duşakabin tıkanık açma, Ferah duşakabin tesisatı, Ferah küvet tıkanıklık açma, Ferah küvet tesisatı.

Ferah sıhhi tesisatFERAH KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Ferah tuvalet tıkanıklığı açma, Ferah lavabo tıkanıklığı açma, Ferah klozet tıkanıklığı açma, Ferah bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Ferah görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Ferah kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Ferah sıhhi tesisatFERAH ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Ferah bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Ferah bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Ferah bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Ferah bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Ferah bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Ferah sıhhi tesisatFERAH BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Ferah bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Ferah bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Ferah bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Ferah bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Ferah bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Ferah sıhhi tesisatFERAH SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Ferah boru su kaçak sızıntı tespiti, Ferah boru su kaçak sızıntı onarımı, Ferah pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Ferah kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Ferah bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Ferah kameralı su kaçak tespiti, Ferah robotla su kaçak tespiti, Ferah termal kameralı su kaçak tespiti, Ferah su sızıntısı tespiti.

Ferah sıhhi tesisatFERAH TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Ferah tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Ferah tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Ferah alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Ferah sıhhi tesisatFERAH PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Ferah radyatör tıkanıklığı açma, Ferah tesisat tıkanıklığı açma, Ferah radyatör tamiri, Ferah radyatör bakımı, Ferah ilaçla petek radyatör temizleme, Ferah petek temizleme.

Ferah sıhhi tesisatFERAH ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Ferah kombi tesisatı, Ferah şofben - şohpen- tesisatı, Ferah termosifon tesisatı, Ferah duvar tipi fankoil tesisatı, Ferah duvar tipi fankoil montajı, Ferah güneş enerjisi sistemleri tesisatı.