Selamiali Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

SELAMİALİ SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Salacak 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Selamiali mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Selamiali' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Selamiali mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Selamiali pis su tesisatı montajı ve tamiri, Selamiali temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Selamiali soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Selamiali sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Selamiali musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Selamiali duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Selamiali bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Selamiali atık su tamiri, Selamiali su deposu montajı ve tamiri, Selamiali yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Selamiali gider tesisatı, borusu döşeme.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ SU TESİSATI SERVİSİ

Selamiali Sıcak su tesisatı, Selamiali Soğuk su tesisatı, Selamiali musluklara sıcak su çekimi, Selamiali tuvalete sıcak su çekimi, Selamiali balkona su tesisatı çekimi, Selamiali bahçeye su tesisatı çekimi.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Selamiali klozet tesisatı montajı, Selamiali klozet tıkanıklığı açma, Selamiali klozet montajı, Selamiali klozet iç takım değişimi, Selamiali klozet iç takım arızası, Selamiali klozet rezervuar tamiri, Selamiali klozet ara musluk montajı, Selamiali klozet rezervuar montajı.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Selamiali lavabo tesisatı, Selamiali lavabo montajı, Selamiali lavabo tıkanıklığı açma, Selamiali lavabo musluk montajı, Selamiali lavabo pis su boru montajı, Selamiali lavabo temiz su boru montajı, Selamiali lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Selamiali kalorifer tesisatı montajı, Selamiali kalorifer petek radyatör montajı, Selamiali kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Selamiali termostatik vana montajı, Selamiali kalorifer petek radyatör yıkama, Selamiali petek temizliği, Selamiali radyatör temizliği, Selamiali kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Selamiali duşakabin tıkanık açma, Selamiali duşakabin tesisatı, Selamiali küvet tıkanıklık açma, Selamiali küvet tesisatı.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Selamiali tuvalet tıkanıklığı açma, Selamiali lavabo tıkanıklığı açma, Selamiali klozet tıkanıklığı açma, Selamiali bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Selamiali görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Selamiali kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Selamiali bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Selamiali bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Selamiali bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Selamiali bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Selamiali bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Selamiali bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Selamiali bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Selamiali bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Selamiali bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Selamiali bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Selamiali boru su kaçak sızıntı tespiti, Selamiali boru su kaçak sızıntı onarımı, Selamiali pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Selamiali kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Selamiali bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Selamiali kameralı su kaçak tespiti, Selamiali robotla su kaçak tespiti, Selamiali termal kameralı su kaçak tespiti, Selamiali su sızıntısı tespiti.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Selamiali tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Selamiali tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Selamiali alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Selamiali radyatör tıkanıklığı açma, Selamiali tesisat tıkanıklığı açma, Selamiali radyatör tamiri, Selamiali radyatör bakımı, Selamiali ilaçla petek radyatör temizleme, Selamiali petek temizleme.

Selamiali sıhhi tesisatSELAMİALİ ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Selamiali kombi tesisatı, Selamiali şofben - şohpen- tesisatı, Selamiali termosifon tesisatı, Selamiali duvar tipi fankoil tesisatı, Selamiali duvar tipi fankoil montajı, Selamiali güneş enerjisi sistemleri tesisatı.