Yavuztürk Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

YAVUZTÜRK SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Yavuztürk 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Yavuztürk mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Yavuztürk' te su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Yavuztürk mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Yavuztürk pis su tesisatı montajı ve tamiri, Yavuztürk temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Yavuztürk soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Yavuztürk sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Yavuztürk musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Yavuztürk duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Yavuztürk bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Yavuztürk atık su tamiri, Yavuztürk su deposu montajı ve tamiri, Yavuztürk yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Yavuztürk gider tesisatı, borusu döşeme.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK SU TESİSATI SERVİSİ

Yavuztürk Sıcak su tesisatı, Yavuztürk Soğuk su tesisatı, Yavuztürk musluklara sıcak su çekimi, Yavuztürk tuvalete sıcak su çekimi, Yavuztürk balkona su tesisatı çekimi, Yavuztürk bahçeye su tesisatı çekimi.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Yavuztürk klozet tesisatı montajı, Yavuztürk klozet tıkanıklığı açma, Yavuztürk klozet montajı, Yavuztürk klozet iç takım değişimi, Yavuztürk klozet iç takım arızası, Yavuztürk klozet rezervuar tamiri, Yavuztürk klozet ara musluk montajı, Yavuztürk klozet rezervuar montajı.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Yavuztürk lavabo tesisatı, Yavuztürk lavabo montajı, Yavuztürk lavabo tıkanıklığı açma, Yavuztürk lavabo musluk montajı, Yavuztürk lavabo pis su boru montajı, Yavuztürk lavabo temiz su boru montajı, Yavuztürk lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Yavuztürk kalorifer tesisatı montajı, Yavuztürk kalorifer petek radyatör montajı, Yavuztürk kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Yavuztürk termostatik vana montajı, Yavuztürk kalorifer petek radyatör yıkama, Yavuztürk petek temizliği, Yavuztürk radyatör temizliği, Yavuztürk kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Yavuztürk duşakabin tıkanık açma, Yavuztürk duşakabin tesisatı, Yavuztürk küvet tıkanıklık açma, Yavuztürk küvet tesisatı.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Yavuztürk tuvalet tıkanıklığı açma, Yavuztürk lavabo tıkanıklığı açma, Yavuztürk klozet tıkanıklığı açma, Yavuztürk bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Yavuztürk görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Yavuztürk kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Yavuztürk bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Yavuztürk boru su kaçak sızıntı tespiti, Yavuztürk boru su kaçak sızıntı onarımı, Yavuztürk pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Yavuztürk kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Yavuztürk bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Yavuztürk kameralı su kaçak tespiti, Yavuztürk robotla su kaçak tespiti, Yavuztürk termal kameralı su kaçak tespiti, Yavuztürk su sızıntısı tespiti.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Yavuztürk tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Yavuztürk tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Yavuztürk alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Yavuztürk radyatör tıkanıklığı açma, Yavuztürk tesisat tıkanıklığı açma, Yavuztürk radyatör tamiri, Yavuztürk radyatör bakımı, Yavuztürk ilaçla petek radyatör temizleme, Yavuztürk petek temizleme.

Yavuztürk sıhhi tesisatYAVUZTÜRK ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Yavuztürk kombi tesisatı, Yavuztürk şofben - şohpen- tesisatı, Yavuztürk termosifon tesisatı, Yavuztürk duvar tipi fankoil tesisatı, Yavuztürk duvar tipi fankoil montajı, Yavuztürk güneş enerjisi sistemleri tesisatı.