Kandilli Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

KANDİLLİ SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Kandilli 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Kandilli mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Kandilli ' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Kandilli mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Kandilli pis su tesisatı montajı ve tamiri, Kandilli temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Kandilli soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Kandilli sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Kandilli musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Kandilli duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Kandilli bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Kandilli atık su tamiri, Kandilli su deposu montajı ve tamiri, Kandilli yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Kandilli gider tesisatı, borusu döşeme.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ SU TESİSATI SERVİSİ

Kandilli Sıcak su tesisatı, Kandilli Soğuk su tesisatı, Kandilli musluklara sıcak su çekimi, Kandilli tuvalete sıcak su çekimi, Kandilli balkona su tesisatı çekimi, Kandilli bahçeye su tesisatı çekimi.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Kandilli klozet tesisatı montajı, Kandilli klozet tıkanıklığı açma, Kandilli klozet montajı, Kandilli klozet iç takım değişimi, Kandilli klozet iç takım arızası, Kandilli klozet rezervuar tamiri, Kandilli klozet ara musluk montajı, Kandilli klozet rezervuar montajı.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Kandilli lavabo tesisatı, Kandilli lavabo montajı, Kandilli lavabo tıkanıklığı açma, Kandilli lavabo musluk montajı, Kandilli lavabo pis su boru montajı, Kandilli lavabo temiz su boru montajı, Kandilli lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Kandilli kalorifer tesisatı montajı, Kandilli kalorifer petek radyatör montajı, Kandilli kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Kandilli termostatik vana montajı, Kandilli kalorifer petek radyatör yıkama, Kandilli petek temizliği, Kandilli radyatör temizliği, Kandilli kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Kandilli duşakabin tıkanık açma, Kandilli duşakabin tesisatı, Kandilli küvet tıkanıklık açma, Kandilli küvet tesisatı.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Kandilli tuvalet tıkanıklığı açma, Kandilli lavabo tıkanıklığı açma, Kandilli klozet tıkanıklığı açma, Kandilli bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Kandilli görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Kandilli kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Kandilli bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Kandilli bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Kandilli bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Kandilli bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Kandilli bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Kandilli bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Kandilli bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Kandilli bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Kandilli bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Kandilli bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Kandilli boru su kaçak sızıntı tespiti, Kandilli boru su kaçak sızıntı onarımı, Kandilli pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Kandilli kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Kandilli bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Kandilli kameralı su kaçak tespiti, Kandilli robotla su kaçak tespiti, Kandilli termal kameralı su kaçak tespiti, Kandilli su sızıntısı tespiti.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Kandilli tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Kandilli tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Kandilli alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Kandilli radyatör tıkanıklığı açma, Kandilli tesisat tıkanıklığı açma, Kandilli radyatör tamiri, Kandilli radyatör bakımı, Kandilli ilaçla petek radyatör temizleme, Kandilli petek temizleme.

Kandilli sıhhi tesisatKANDİLLİ ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Kandilli kombi tesisatı, Kandilli şofben - şohpen- tesisatı, Kandilli termosifon tesisatı, Kandilli duvar tipi fankoil tesisatı, Kandilli duvar tipi fankoil montajı, Kandilli güneş enerjisi sistemleri tesisatı.