Bulgurlu Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

BULGURLU SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Bulgurlu 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Bulgurlu mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Bulgurlu' da su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Bulgurlu mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Bulgurlu pis su tesisatı montajı ve tamiri, Bulgurlu temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Bulgurlu soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Bulgurlu sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Bulgurlu musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Bulgurlu duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Bulgurlu bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Bulgurlu atık su tamiri, Bulgurlu su deposu montajı ve tamiri, Bulgurlu yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Bulgurlu gider tesisatı, borusu döşeme.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU SU TESİSATI SERVİSİ

Bulgurlu Sıcak su tesisatı, Bulgurlu Soğuk su tesisatı, Bulgurlu musluklara sıcak su çekimi, Bulgurlu tuvalete sıcak su çekimi, Bulgurlu balkona su tesisatı çekimi, Bulgurlu bahçeye su tesisatı çekimi.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Bulgurlu klozet tesisatı montajı, Bulgurlu klozet tıkanıklığı açma, Bulgurlu klozet montajı, Bulgurlu klozet iç takım değişimi, Bulgurlu klozet iç takım arızası, Bulgurlu klozet rezervuar tamiri, Bulgurlu klozet ara musluk montajı, Bulgurlu klozet rezervuar montajı.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Bulgurlu lavabo tesisatı, Bulgurlu lavabo montajı, Bulgurlu lavabo tıkanıklığı açma, Bulgurlu lavabo musluk montajı, Bulgurlu lavabo pis su boru montajı, Bulgurlu lavabo temiz su boru montajı, Bulgurlu lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Bulgurlu kalorifer tesisatı montajı, Bulgurlu kalorifer petek radyatör montajı, Bulgurlu kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Bulgurlu termostatik vana montajı, Bulgurlu kalorifer petek radyatör yıkama, Bulgurlu petek temizliği, Bulgurlu radyatör temizliği, Bulgurlu kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Bulgurlu duşakabin tıkanık açma, Bulgurlu duşakabin tesisatı, Bulgurlu küvet tıkanıklık açma, Bulgurlu küvet tesisatı.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Bulgurlu tuvalet tıkanıklığı açma, Bulgurlu lavabo tıkanıklığı açma, Bulgurlu klozet tıkanıklığı açma, Bulgurlu bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Bulgurlu görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Bulgurlu kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU AMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Bulgurlu bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Bulgurlu boru su kaçak sızıntı tespiti, Bulgurlu boru su kaçak sızıntı onarımı, Bulgurlu pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Bulgurlu kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Bulgurlu bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Bulgurlu kameralı su kaçak tespiti, Bulgurlu robotla su kaçak tespiti, Bulgurlu termal kameralı su kaçak tespiti, Bulgurlu su sızıntısı tespiti.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Bulgurlu tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Bulgurlu tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Bulgurlu alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Bulgurlu radyatör tıkanıklığı açma, Bulgurlu tesisat tıkanıklığı açma, Bulgurlu radyatör tamiri, Bulgurlu radyatör bakımı, Bulgurlu ilaçla petek radyatör temizleme, Bulgurlu petek temizleme.

Bulgurlu sıhhi tesisatBULGURLU ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Bulgurlu kombi tesisatı, Bulgurlu şofben - şohpen- tesisatı, Bulgurlu termosifon tesisatı, Bulgurlu duvar tipi fankoil tesisatı, Bulgurlu duvar tipi fankoil montajı, Bulgurlu güneş enerjisi sistemleri tesisatı.