İcadiye Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

İCADİYE SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

İcadiye 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar İcadiye mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, İcadiye' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da İcadiye mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

İcadiye pis su tesisatı montajı ve tamiri, İcadiye temiz su tesisatı montajı ve tamiri, İcadiye soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, İcadiye sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, İcadiye musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, İcadiye duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, İcadiye bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, İcadiye atık su tamiri, İcadiye su deposu montajı ve tamiri, İcadiye yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, İcadiye gider tesisatı, borusu döşeme.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE SU TESİSATI SERVİSİ

İcadiye Sıcak su tesisatı, İcadiye Soğuk su tesisatı, İcadiye musluklara sıcak su çekimi, İcadiye tuvalete sıcak su çekimi, İcadiye balkona su tesisatı çekimi, İcadiye bahçeye su tesisatı çekimi.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE KLOZET TESİSATI SERVİSİ

İcadiye klozet tesisatı montajı, İcadiye klozet tıkanıklığı açma, İcadiye klozet montajı, İcadiye klozet iç takım değişimi, İcadiye klozet iç takım arızası, İcadiye klozet rezervuar tamiri, İcadiye klozet ara musluk montajı, İcadiye klozet rezervuar montajı.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE LAVABO TESİSATI SERVİSİ

İcadiye lavabo tesisatı, İcadiye lavabo montajı, İcadiye lavabo tıkanıklığı açma, İcadiye lavabo musluk montajı, İcadiye lavabo pis su boru montajı, İcadiye lavabo temiz su boru montajı, İcadiye lavabo sifon tıkanıklığı açma.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

İcadiye kalorifer tesisatı montajı, İcadiye kalorifer petek radyatör montajı, İcadiye kalorifer, petek, radyatör vana montajı, İcadiye termostatik vana montajı, İcadiye kalorifer petek radyatör yıkama, İcadiye petek temizliği, İcadiye radyatör temizliği, İcadiye kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

İcadiye duşakabin tıkanık açma, İcadiye duşakabin tesisatı, İcadiye küvet tıkanıklık açma, İcadiye küvet tesisatı.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

İcadiye tuvalet tıkanıklığı açma, İcadiye lavabo tıkanıklığı açma, İcadiye klozet tıkanıklığı açma, İcadiye bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, İcadiye görüntülü kanal tıkanıklığı açma, İcadiye kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

İcadiye bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, İcadiye bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, İcadiye bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, İcadiye bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, İcadiye bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

İcadiye bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, İcadiye bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, İcadiye bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, İcadiye bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, İcadiye bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

İcadiye boru su kaçak sızıntı tespiti, İcadiye boru su kaçak sızıntı onarımı, İcadiye pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, İcadiye kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, İcadiye bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, İcadiye kameralı su kaçak tespiti, İcadiye robotla su kaçak tespiti, İcadiye termal kameralı su kaçak tespiti, İcadiye su sızıntısı tespiti.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

İcadiye tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, İcadiye tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, İcadiye alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

İcadiye radyatör tıkanıklığı açma, İcadiye tesisat tıkanıklığı açma, İcadiye radyatör tamiri, İcadiye radyatör bakımı, İcadiye ilaçla petek radyatör temizleme, İcadiye petek temizleme.

İcadiye sıhhi tesisatİCADİYE ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

İcadiye kombi tesisatı, İcadiye şofben - şohpen- tesisatı, İcadiye termosifon tesisatı, İcadiye duvar tipi fankoil tesisatı, İcadiye duvar tipi fankoil montajı, İcadiye güneş enerjisi sistemleri tesisatı.