Muratreis Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

MURATREİS SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Küçükçamlıca 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Muratreis mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Muratreis' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Muratreis mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Murat Reis pis su tesisatı montajı ve tamiri, Murat Reis temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Murat Reis soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Murat Reis sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Murat Reis musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Murat Reis duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Murat Reis bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Murat Reis atık su tamiri, Murat Reis su deposu montajı ve tamiri, Murat Reis yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Murat Reis gider tesisatı, borusu döşeme.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS SU TESİSATI SERVİSİ

Murat Reis Sıcak su tesisatı, Murat Reis Soğuk su tesisatı, Murat Reis musluklara sıcak su çekimi, Murat Reis tuvalete sıcak su çekimi, Murat Reis balkona su tesisatı çekimi, Murat Reis bahçeye su tesisatı çekimi.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Murat Reis klozet tesisatı montajı, Murat Reis klozet tıkanıklığı açma, Murat Reis klozet montajı, Murat Reis klozet iç takım değişimi, Murat Reis klozet iç takım arızası, Murat Reis klozet rezervuar tamiri, Murat Reis klozet ara musluk montajı, Murat Reis klozet rezervuar montajı.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Murat Reis lavabo tesisatı, Murat Reis lavabo montajı, Murat Reis lavabo tıkanıklığı açma, Murat Reis lavabo musluk montajı, Murat Reis lavabo pis su boru montajı, Murat Reis lavabo temiz su boru montajı, Murat Reis lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Murat Reis kalorifer tesisatı montajı, Murat Reis kalorifer petek radyatör montajı, Murat Reis kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Murat Reis termostatik vana montajı, Murat Reis kalorifer petek radyatör yıkama, Murat Reis petek temizliği, Murat Reis radyatör temizliği, Murat Reis kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Murat Reis duşakabin tıkanık açma, Murat Reis duşakabin tesisatı, Murat Reis küvet tıkanıklık açma, Murat Reis küvet tesisatı.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Murat Reis tuvalet tıkanıklığı açma, Murat Reis lavabo tıkanıklığı açma, Murat Reis klozet tıkanıklığı açma, Murat Reis bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Murat Reis görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Murat Reis kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Murat Reis bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Murat Reis bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Murat Reis bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Murat Reis bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Murat Reis bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Murat Reis bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Murat Reis bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Murat Reis bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Murat Reis bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Murat Reis bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Murat Reis boru su kaçak sızıntı tespiti, Murat Reis boru su kaçak sızıntı onarımı, Murat Reis pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Murat Reis kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Murat Reis bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Murat Reis kameralı su kaçak tespiti, Murat Reis robotla su kaçak tespiti, Murat Reis termal kameralı su kaçak tespiti, Murat Reis su sızıntısı tespiti.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Murat Reis tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Murat Reis tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Murat Reis alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Murat Reis radyatör tıkanıklığı açma, Murat Reis tesisat tıkanıklığı açma, Murat Reis radyatör tamiri, Murat Reis radyatör bakımı, Murat Reis ilaçla petek radyatör temizleme, Murat Reis petek temizleme.

Murat Reis sıhhi tesisatMURAT REİS ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Murat Reis kombi tesisatı, Murat Reis şofben - şohpen- tesisatı, Murat Reis termosifon tesisatı, Murat Reis duvar tipi fankoil tesisatı, Murat Reis duvar tipi fankoil montajı, Murat Reis güneş enerjisi sistemleri tesisatı.