Selimiye Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

SELİMİYE SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Salacak 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Selimiye mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Selimiye' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Selimiye mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Selimiye pis su tesisatı montajı ve tamiri, Selimiye temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Selimiye soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Selimiye sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Selimiye musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Selimiye duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Selimiye bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Selimiye atık su tamiri, Selimiye su deposu montajı ve tamiri, Selimiye yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Selimiye gider tesisatı, borusu döşeme.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE SU TESİSATI SERVİSİ

Selimiye Sıcak su tesisatı, Selimiye Soğuk su tesisatı, Selimiye musluklara sıcak su çekimi, Selimiye tuvalete sıcak su çekimi, Selimiye balkona su tesisatı çekimi, Selimiye bahçeye su tesisatı çekimi.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Selimiye klozet tesisatı montajı, Selimiye klozet tıkanıklığı açma, Selimiye klozet montajı, Selimiye klozet iç takım değişimi, Selimiye klozet iç takım arızası, Selimiye klozet rezervuar tamiri, Selimiye klozet ara musluk montajı, Selimiye klozet rezervuar montajı.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Selimiye lavabo tesisatı, Selimiye lavabo montajı, Selimiye lavabo tıkanıklığı açma, Selimiye lavabo musluk montajı, Selimiye lavabo pis su boru montajı, Selimiye lavabo temiz su boru montajı, Selimiye lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Selimiye kalorifer tesisatı montajı, Selimiye kalorifer petek radyatör montajı, Selimiye kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Selimiye termostatik vana montajı, Selimiye kalorifer petek radyatör yıkama, Selimiye petek temizliği, Selimiye radyatör temizliği, Selimiye kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Selimiye duşakabin tıkanık açma, Selimiye duşakabin tesisatı, Selimiye küvet tıkanıklık açma, Selimiye küvet tesisatı.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Selimiye tuvalet tıkanıklığı açma, Selimiye lavabo tıkanıklığı açma, Selimiye klozet tıkanıklığı açma, Selimiye bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Selimiye görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Selimiye kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Selimiye bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Selimiye bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Selimiye bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Selimiye bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Selimiye bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Selimiye bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Selimiye bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Selimiye bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Selimiye bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Selimiye bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Selimiye boru su kaçak sızıntı tespiti, Selimiye boru su kaçak sızıntı onarımı, Selimiye pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Selimiye kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Selimiye bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Selimiye kameralı su kaçak tespiti, Selimiye robotla su kaçak tespiti, Selimiye termal kameralı su kaçak tespiti, Selimiye su sızıntısı tespiti.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Selimiye tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Selimiye tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Selimiye alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Selimiye radyatör tıkanıklığı açma, Selimiye tesisat tıkanıklığı açma, Selimiye radyatör tamiri, Selimiye radyatör bakımı, Selimiye ilaçla petek radyatör temizleme, Selimiye petek temizleme.

Selimiye sıhhi tesisatSELİMİYE ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Selimiye kombi tesisatı, Selimiye şofben - şohpen- tesisatı, Selimiye termosifon tesisatı, Selimiye duvar tipi fankoil tesisatı, Selimiye duvar tipi fankoil montajı, Selimiye güneş enerjisi sistemleri tesisatı.