Kısıklı Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

KISIKLI SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Kısıklı 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Kısıklı mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Kısıklı' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Kısıklı mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Kısıklı pis su tesisatı montajı ve tamiri, Kısıklı temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Kısıklı soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Kısıklı sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Kısıklı musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Kısıklı duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Kısıklı bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Kısıklı atık su tamiri, Kısıklı su deposu montajı ve tamiri, Kısıklı yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Kısıklı gider tesisatı, borusu döşeme.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI SU TESİSATI SERVİSİ

Kısıklı Sıcak su tesisatı, Kısıklı Soğuk su tesisatı, Kısıklı musluklara sıcak su çekimi, Kısıklı tuvalete sıcak su çekimi, Kısıklı balkona su tesisatı çekimi, Kısıklı bahçeye su tesisatı çekimi.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Kısıklı klozet tesisatı montajı, Kısıklı klozet tıkanıklığı açma, Kısıklı klozet montajı, Kısıklı klozet iç takım değişimi, Kısıklı klozet iç takım arızası, Kısıklı klozet rezervuar tamiri, Kısıklı klozet ara musluk montajı, Kısıklı klozet rezervuar montajı.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Kısıklı lavabo tesisatı, Kısıklı lavabo montajı, Kısıklı lavabo tıkanıklığı açma, Kısıklı lavabo musluk montajı, Kısıklı lavabo pis su boru montajı, Kısıklı lavabo temiz su boru montajı, Kısıklı lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Kısıklı kalorifer tesisatı montajı, Kısıklı kalorifer petek radyatör montajı, Kısıklı kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Kısıklı termostatik vana montajı, Kısıklı kalorifer petek radyatör yıkama, Kısıklı petek temizliği, Kısıklı radyatör temizliği, Kısıklı kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Kısıklı duşakabin tıkanık açma, Kısıklı duşakabin tesisatı, Kısıklı küvet tıkanıklık açma, Kısıklı küvet tesisatı.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Kısıklı tuvalet tıkanıklığı açma, Kısıklı lavabo tıkanıklığı açma, Kısıklı klozet tıkanıklığı açma, Kısıklı bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Kısıklı görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Kısıklı kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Kısıklı bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Kısıklı bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Kısıklı bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Kısıklı bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Kısıklı bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Kısıklı bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Kısıklı bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Kısıklı bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Kısıklı bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Kısıklı bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Kısıklı boru su kaçak sızıntı tespiti, Kısıklı boru su kaçak sızıntı onarımı, Kısıklı pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Kısıklı kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Kısıklı bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Kısıklı kameralı su kaçak tespiti, Kısıklı robotla su kaçak tespiti, Kısıklı termal kameralı su kaçak tespiti, Kısıklı su sızıntısı tespiti.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Kısıklı tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Kısıklı tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Kısıklı alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Kısıklı radyatör tıkanıklığı açma, Kısıklı tesisat tıkanıklığı açma, Kısıklı radyatör tamiri, Kısıklı radyatör bakımı, Kısıklı ilaçla petek radyatör temizleme, Kısıklı petek temizleme.

Kısıklı sıhhi tesisatKISIKLI ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Kısıklı kombi tesisatı, Kısıklı şofben - şohpen- tesisatı, Kısıklı termosifon tesisatı, Kısıklı duvar tipi fankoil tesisatı, Kısıklı duvar tipi fankoil montajı, Kısıklı güneş enerjisi sistemleri tesisatı.