Kuleli Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

KULELİ SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Kısıklı 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Kuleli mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Kuleli' de su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Kuleli mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Kuleli pis su tesisatı montajı ve tamiri, Kuleli temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Kuleli soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Kuleli sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Kuleli musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Kuleli duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Kuleli bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Kuleli atık su tamiri, Kuleli su deposu montajı ve tamiri, Kuleli yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Kuleli gider tesisatı, borusu döşeme.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ SU TESİSATI SERVİSİ

Kuleli Sıcak su tesisatı, Kuleli Soğuk su tesisatı, Kuleli musluklara sıcak su çekimi, Kuleli tuvalete sıcak su çekimi, Kuleli balkona su tesisatı çekimi, Kuleli bahçeye su tesisatı çekimi.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Kuleli klozet tesisatı montajı, Kuleli klozet tıkanıklığı açma, Kuleli klozet montajı, Kuleli klozet iç takım değişimi, Kuleli klozet iç takım arızası, Kuleli klozet rezervuar tamiri, Kuleli klozet ara musluk montajı, Kuleli klozet rezervuar montajı.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Kuleli lavabo tesisatı, Kuleli lavabo montajı, Kuleli lavabo tıkanıklığı açma, Kuleli lavabo musluk montajı, Kuleli lavabo pis su boru montajı, Kuleli lavabo temiz su boru montajı, Kuleli lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Kuleli kalorifer tesisatı montajı, Kuleli kalorifer petek radyatör montajı, Kuleli kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Kuleli termostatik vana montajı, Kuleli kalorifer petek radyatör yıkama, Kuleli petek temizliği, Kuleli radyatör temizliği, Kuleli kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Kuleli duşakabin tıkanık açma, Kuleli duşakabin tesisatı, Kuleli küvet tıkanıklık açma, Kuleli küvet tesisatı.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Kuleli tuvalet tıkanıklığı açma, Kuleli lavabo tıkanıklığı açma, Kuleli klozet tıkanıklığı açma, Kuleli bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Kuleli görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Kuleli kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Kuleli bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Kuleli bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Kuleli bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Kuleli bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Kuleli bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Kuleli bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Kuleli bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Kuleli bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Kuleli bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Kuleli bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Kuleli boru su kaçak sızıntı tespiti, Kuleli boru su kaçak sızıntı onarımı, Kuleli pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Kuleli kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Kuleli bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Kuleli kameralı su kaçak tespiti, Kuleli robotla su kaçak tespiti, Kuleli termal kameralı su kaçak tespiti, Kuleli su sızıntısı tespiti.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Kuleli tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Kuleli tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Kuleli alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Kuleli radyatör tıkanıklığı açma, Kuleli tesisat tıkanıklığı açma, Kuleli radyatör tamiri, Kuleli radyatör bakımı, Kuleli ilaçla petek radyatör temizleme, Kuleli petek temizleme.

Kuleli sıhhi tesisatKULELİ ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Kuleli kombi tesisatı, Kuleli şofben - şohpen- tesisatı, Kuleli termosifon tesisatı, Kuleli duvar tipi fankoil tesisatı, Kuleli duvar tipi fankoil montajı, Kuleli güneş enerjisi sistemleri tesisatı.