Barbaros Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

BARBAROS SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Üsküdar 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Barbaros mahallesindeki tüm yerlere rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Barbaros' da su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Barbaros mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Barbaros pis su tesisatı montajı ve tamiri, Barbaros temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Barbaros soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Barbaros sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Barbaros musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Barbaros duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Barbaros bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Barbaros atık su tamiri, Barbaros su deposu montajı ve tamiri, Barbaros yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Barbaros gider tesisatı, borusu döşeme.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS SU TESİSATI SERVİSİ

Barbaros Sıcak su tesisatı, Barbaros Soğuk su tesisatı, Barbaros musluklara sıcak su çekimi, Barbaros tuvalete sıcak su çekimi, Barbaros balkona su tesisatı çekimi, Barbaros bahçeye su tesisatı çekimi.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Barbaros klozet tesisatı montajı, Barbaros klozet tıkanıklığı açma, Barbaros klozet montajı, Barbaros klozet iç takım değişimi, Barbaros klozet iç takım arızası, Barbaros klozet rezervuar tamiri, Barbaros klozet ara musluk montajı, Barbaros klozet rezervuar montajı.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Barbaros lavabo tesisatı, Barbaros lavabo montajı, Barbaros lavabo tıkanıklığı açma, Barbaros lavabo musluk montajı, Barbaros lavabo pis su boru montajı, Barbaros lavabo temiz su boru montajı, Barbaros lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Barbaros kalorifer tesisatı montajı, Barbaros kalorifer petek radyatör montajı, Barbaros kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Barbaros termostatik vana montajı, Barbaros kalorifer petek radyatör yıkama, Barbaros petek temizliği, Barbaros radyatör temizliği, Barbaros kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Barbaros duşakabin tıkanık açma, Barbaros duşakabin tesisatı, Barbaros küvet tıkanıklık açma, Barbaros küvet tesisatı.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Barbaros tuvalet tıkanıklığı açma, Barbaros lavabo tıkanıklığı açma, Barbaros klozet tıkanıklığı açma, Barbaros bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Barbaros görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Barbaros kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS AMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Barbaros bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Barbaros bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Barbaros bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Barbaros bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Barbaros bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Barbaros bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Barbaros bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Barbaros bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Barbaros bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Barbaros bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Barbaros boru su kaçak sızıntı tespiti, Barbaros boru su kaçak sızıntı onarımı, Barbaros pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Barbaros kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Barbaros bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Barbaros kameralı su kaçak tespiti, Barbaros robotla su kaçak tespiti, Barbaros termal kameralı su kaçak tespiti, Barbaros su sızıntısı tespiti.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Barbaros tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Barbaros tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Barbaros alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Barbaros radyatör tıkanıklığı açma, Barbaros tesisat tıkanıklığı açma, Barbaros radyatör tamiri, Barbaros radyatör bakımı, Barbaros ilaçla petek radyatör temizleme, Barbaros petek temizleme.

Barbaros sıhhi tesisatBARBAROS ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Barbaros kombi tesisatı, Barbaros şofben - şohpen- tesisatı, Barbaros termosifon tesisatı, Barbaros duvar tipi fankoil tesisatı, Barbaros duvar tipi fankoil montajı, Barbaros güneş enerjisi sistemleri tesisatı.